Поринь у дитинство
Графік роботи:

Інтернет-магазин працює цілодобово.

Опрацьовуємо замовлення Пн-Пт 09:00-18:00

0
Мій кошик

Компанія Intex вийшла на світовий ринок майже 60 років тому в якості невеликого сімейного підприємства і з тих пір пройшла довгий шлях до успіху. Сьогодні заводи корпорації розкидані по всьому світу, а бренд Intex користується довірою покупців у всіх цивілізованих країнах. Секрет успіху компанії полягає в оптимальному поєднанні високої якості і доступної ціни. Вся продукція проходить декілька рівнів перевірки і додатково тестується перед виходом на ринок.

Конструктори і дизайнери Intex постійно працюють над поліпшенням функціональності і зовнішнього вигляду виробів, розробляють нові моделі і вдосконалюють популярні позиції. Компанія цінує свою репутацію, завдяки чому вже багато років зберігає лідируючі позиції на світовому ринку надувних виробів для сну і відпочинку. Якщо ви цінуєте якість, безпеку і функціональність, то вироби для відпочинку Інтекс відповідають всім вашим вимогам і запитам.

Продукція Intex багатофункціональна і комфортна, кожна деталь продумана і виконує кілька функцій, згідно з концепцією активного і безпечного відпочинку в поєднанні з доступною ціною і яскравим дизайном

Розгорнути
Вгору